Uzatvorenie rezervačnej zmluvy

Záujemca podpíše rezervačnú zmluvu u Predajcu a uhradí na účet investora rezervačný poplatok vo výške 3000 EUR s DPH najneskôr do troch dní odo dňa uzatvorenia rezervačnej zmluvy.

Podpis zmluvy o budúcej kúpnej zmluve

Najneskôr do pätnástich dní od podpisu rezervačnej zmluvy záujemca podpíše zmluvu o budúcej kúpnej zmluve.

Úhrada 1. časti kúpnej ceny

Do desiatich pracovných dní od uzatvorenia zmluvy o budúcej kúpnej zmluve uhradí budúci kupujúci 1. splátku kúpnej ceny. Výška 1. splátky kúpnej ceny je 25% z kúpnej ceny bytu / apartmánu znížená o rezervačný poplatok.

Uzatvorenie kúpnej zmluvy

Do pätnástich dní od zaslania oznámenia o právoplatnej kolaudácii a vydaní súpisného čísla uzatvoria zmluvné strany kúpnu zmluvu.

Úhrada 2. časti kúpnej ceny

Do tridsiatich dní od uzatvorenia kúpnej zmluvy uhradí budúci kupujúci 2. splátku kúpnej ceny. Výška 2. splátky kúpnej ceny je 75% z kúpnej ceny bytu / apartmánu.

Odovzdanie bytu / apartmánu

Do pätnástich pracovných dní od úhrady 2. splátky kúpnej ceny za byt /apartmán investor odovzdá byt / apartmán kupujúcemu. Pri odovzdaní bytu / apartmánu bude spísaný preberací protokol a odovzdané kľúče novému majiteľovi.

Financovanie prostredníctvom úveru na bývanie

V prípade, ak zvažujete financovanie časti alebo i celej kúpnej ceny nehnuteľnosti prostredníctvom úveru na bývanie, vyriešite všetko na jednom mieste. Spoločnosť HERRYS s.r.o., ktorá je výhradným predajcom projektu, poskytuje aj služby hypotekárneho špecialistu. Okrem kompletného zabezpečenia kúpy nehnuteľnosti na jednom mieste, vybavíte i celé jej financovanie.
Požiadavky každého klienta na financovanie sú individuálne a orientácia v množstve ponúk rôznych bánk je zdĺhavá a náročná. Pri kúpe bytu či apartmánu v projekte Seberíniho Vás celým procesom získania úveru na bývanie bude sprevádzať profesionálny hypotekárny špecialista.

Bezplatne získate

  • Odbornú konzultáciu
  • Nezávislé porovnanie jednotlivých ponúk bánk
  • Zabezpečenie najvýhodnejšieho úveru na bývanie na trhu
  • Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti so zľavou až 30%

Úver na bývanie Vám vieme zabezpečiť už teraz s čerpaním až pri splátke 2. časti kúpnej ceny, bez akýchkoľvek poplatkov navyše a s najvýhodnejšími sadzbami na trhu. Radi Vám ušetríme čas a energiu a celý proces vybavovania v banke, na katastri aj v poisťovni zariadime za Vás.

Ponuka bytov

Máte záujem o stretnutie?

Dohodnite si s nami stretnutie. Vyplnte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Alebo nás kontaktujte telefonicky alebo cez email.