Lokalita

Ružinov je obľúbená bratislavská lokalita s vysokým podielom verejnej zelene, oddychovo – rekreačnými plochami, širokou ponukou občianskej vybavenosti a výbornou dopravnou dostupnosťou.

Projekt Seberíniho čerpá práve z tejto výhody a svojím tvarom zapadá do okolitého prostredia a navyše ponúka bývanie v susedstve nezaťaženom ďalšou bytovou výstavbou.

  • Voľný čas
  • Obchody a služby
  • Verejná správa
  • Doprava
  • Vzdelávanie
  • Zdravie

Doprava

V pešej dostupnosti od dvoch do siedmich minút sú zástavky električkových liniek 8 a 9, trolejbusových liniek 201, 202 a 212 ako aj autobusových liniek 50,66,75,78,96 a 196.

Ak sa vydáte zo Seberíniho autom, vyhnete sa zápcham a ľahko sa dostanete na obchvat, či už na Gagarinovej alebo Bajkalskej ulici. Súčasťou projektu sú aj úpravy Seberíniho ulice, čím sa zlepší napojenie na Tomášikovu ulicu, a tým aj lokálna dopravná situácia.

Voľný čas

V okolí projektu Seberíniho je nespočetné množstvo možností na kvalitne strávený voľný čas. Záleží len na Vás, či sa pôjdete prejsť do jedného z okolitých parkov, ako je Park Andreja Hlinku, Park Ostredky, či areál Štrkoveckého jazera alebo jazera Rohlík.

Zabeháte si na jednej z verejne prístupných bežeckých dráh na Seberíniho či Nevädzovej ulici alebo si celý rok zakorčuľujete na Štadióne Vladimíra Dzurilu.

Voľný čas

Nákupy a služby

V bezprostrednej blízkosti sa v priestoroch hotela Bratislava nachádza Tesco expres. Len pár minút pešo sa nachádza nákupné centrum Kocka, kde je na výber z viacerých obchodov a služieb vrátane pošty či bankomatu.

Neďaleko je moderné nákupné centrum Retro. Keďže Ružinov je stabilizovaná mestská štvrť, rôzne drobné kaviarne či reštaurácie nájdete všade navôkol.

Občianska vybavenosť

V pešej dostupnosti bytového domu Seberíniho nájdete hneď niekoľko pôšt, ale aj rôzne úrady či ministerstvo. Neďaleko je aj niekoľko špecializovaných zdravotníckych centier, poliklinika Ružinov a Ružinovská nemocnica.

V bezprostrednom susedstve projektu je gymnázium na Tomášikovej ulici a len niekoľko metrov ďalej gymnázium sv. Vincenta de Paul, pri ktorom je aj rovnomenná základná škola. Viac o množstve blízkych vzdelávacích inštitúciách nájdete v rubrike lokalita.

Občianska vybavenosť

Máte záujem o stretnutie?

Dohodnite si s nami stretnutie. Vyplnte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Alebo nás kontaktujte telefonicky alebo cez email.